Show tv kelime oyunu Hemen oyna ,Oyun Oyna , Oyunlar

Oyun oyna, Online Güncel oyunlar - oyun-oyna.Gen.tr

Zeka > Show tv kelime oyunu Hemen oyna
REKLAM


showkelimeoyunu

Bir televizyon efsanesi haline gelen ve kelime bilgimizi yarışmayı seyrederken tekrardan gözden geçirdiğimiz İhsan Varol’lu kelime oyunu hız kesmeden kanalını değiştirdi ve yoluna şu an Show TV de devam ediyor. Haliyle izlenen en popüler yarışma oyunu olan Kelime oyunu ‘nun şu ana kadar hiçbir yerde bulamayacağınız yeni sürümünü hemen şimdi bizimle oynayabilirsiniz.
Kural : Sorulara yanıt vermeniz için 180 saniyeniz var. Eğer bilemiyorsanız ‘Pas’ butonuyla bir diğer soruya geçip ardından yeniden o soruya dönebilirsiniz. Zorlandığınızda ipucu alabilirsiniz.

REKLAM
OYUN AÇIKLAMASI:

Bir televizyon efsanesi haline gelen ve kelime bilgimizi yarışmayı seyrederken tekrardan gözden geçirdiğimiz İhsan Varol’lu kelime oyunu hız kesmeden kanalını değiştirdi ve yoluna şu an Show TV de devam ediyor. Haliyle izlenen en popüler yarışma oyunu olan Kelime oyunu ‘nun şu ana kadar hiçbir yerde bulamayacağınız yeni sürümünü hemen şimdi bizimle oynayabilirsiniz. Kural : Sorulara yanıt vermeniz için 180 saniyeniz var. Eğer bilemiyorsanız ‘Pas’ butonuyla bir diğer soruya geçip ardından yeniden o soruya dönebilirsiniz. Zorlandığınızda ipucu alabilirsiniz.


YORUM GÖNDER
  • Adınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Yorum:

Rss
Son yıllarda yeni jenerasyon ve genç kitle internetten online oyunların eğlencesine kapılmış durumda. Bunun artıları da var eksileri de . Oyun , eğer tadında ve zamanında bırakılırsa insana keyif verir.Burada, size özel araba,macera,aksiyon,mario,zeka oyunları ve daha pek çok kategoride güncel oyun la stres atabileceksiniz. Herkese göre oyunlar, oyun-oyna.gen.tr'de yer almaktadır.
oyun